Použití topení

Podlahové topení můžete použít všude, kde máte v plánu mít plovoucí podlahu, dlažbu, lino nebo jenom beton. Prohlédněte si video.

Podlahové teplovodní topení vytopí nejen byt, ale je to také ideální topení pro rodinné domy či firmy.

Podlahové topení FV THERM bylo představeno v pořadu Rady ptáka Loskutáka. Prohlédněte si video.

Záruka 15 let

  • Moderní technologie
  • Soustavná kontrola kvality
  • Špičkové zkušenosti

Prohlášení o shodě


Teplovodní podlahové topení pro firmy

Podlahové topení pro firmyNáklady na vytápění tvoří nemalou část nákladů firem. Ušetřete prostředky se spolehlivým, ekonomickým a zároveň komfortním systémem vytápění, případně i chlazení. Kompletní teplovodní podlahové topení FV THERM pro firmy vám přinese vyšší účinnost a minimální náklady na údržbu a servis.

Zajistíme pro vás kompletní dodávku podlahového topení pro firmy a montáž pomocí odborníků působících po celé České republice. To vše s vyhověním zvýšeným hygienickým nárokům a architektonickým požadavkům.

Vsaďte na českou kvalitu se zárukou 15 let

  • špičková technologie a zkušenosti
  • dlouhá životnost a záruka 15 let
  • energeticky úsporné řešení
  • vhodné pro všechny podlahové krytiny
  • minimální náklady na údržbu

Díky systému FV THERM získáte variabilní řešení podlahového vytápění pro firmy neomezené velikostí, ale ani druhem podlahové krytiny. Účinná regulace zajistí optimální teplotu pro každou místnost. Teplovodní podlahové topení tak využijete ve všech případech, ať už se jedná o zátěžovou betonovou podlahu, dlažbu, dřevo, korek nebo PVC krytiny.

Do kancelářských prostor v Jihlavě jsme instalovali teplovodní podlahové topení. Zajímá vás, jak jeho realizace probíhala? Přečtěte si naši referenci.

Teplovodní podlahové topení vám ušetří na údržbě

Z hygienického hlediska má plošné teplovodní podlahové topení nespornou výhodu ve svém působení na vnitřní povrchy stavební konstrukce, kterou ohřívají rovnoměrně. Zmenšuje se tak riziko vzniku kondenzačních míst. Životní podmínky pro houby, bakterie a roztoče jsou tím ztíženy až znemožněny. Zároveň u podlahového topení odpadá nutné čištění topných těles.

Získejte komfortní vytápění pomocí teplovodního podlahového topení pro firmy, které lze snadno napojit na moderní zdroje tepla nebo chladu. Ušetří vaše investiční a zejména provozní výdaje i životní prostředí. Kontaktujte nás pomocí formuláře a ozve se vám spolehlivá montážní firma ve vašem regionu.

Mám zájem o účinné teplovodní podlahové topení

Pošlete nám nezávaznou poptávku po podlahovém topení

Místo realizace

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSSRSS

Novinky

Budoucnost topení: Tvarovky z termoplastu PPSU

11. 4. 2016

V dnešních instalacích se začínají stále výrazněji používat moderní tvarovky z amorfního termoplastu PPSU (někdy také PPSF). Tyto rozvodové tvarovky mají celou řadu výhod.

Fantastické vytápění FV Plast

11. 4. 2016

Celý duben nás můžete slyšet v rádiu nebo vídat na billboardech. Fantastické vytápění FV Plast vám přináší jenom samé výhody, přesvědčte se sami.

Pozvánka na veletrh FOR THERM 2015

03. 9. 2015

Zveme vás na veletrh o moderním vytápění, vzduchotechnice a alternativních zdrojích energie FOR THERM 2015, který se koná na pražském výstavišti od 15. do 19. září.

Rady ptáka Loskutáka - VIDEO

12. 9. 2014

V pořadu Rady ptáka Loskutáka představil pan David Behner naše teplovodní podlahové vytápění FV THERM. Prohlédněte si video

Archiv novinek

Rychlý kontakt

FV Plast, a.s.
Kozovazská 1049/3
250 88 Čelákovice 

Tel.: +420 326 706 711
E-mail:

Kontakty

© 2020, FV-Plast a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑