Upravit stránku
Podlahové vytápění bytů

Naplňte svou představu o komfortním a energeticky úsporném vytápění do bytů a bytových domů. Plošný podlahový, stěnový či stropní, otopný i chladicí systém FV THERM je tu pro vás. Jen minimálně zasahuje do interiéru při zachování rozumných investičních a provozních nákladů.

Zajistíme pro vás kompletní dodání vytápění do bytu a odbornou montáž prostřednictvím regionálních odborníků po celé České republice.

Dodáváme plošné otopné a chladicí systémy s optimálním výkonem pro napojení na všechny zdroje tepla a chladu. Podlahové vytápění bytu tak využijete pro zdroje z centrálního zásobování teplem, tepelných čerpadel, lokálních kotlů i z dalších alternativních zdrojů. Vždy přitom s přesnou regulací, která vám uspoří až 12% energie díky lepšímu tepelnému vnímání sálavé složky.

Vyberte si podlahové vytápění FV THERM

Podlahové vytápění bytu FV THERM vám přinese komfort s maximální úsporou energie a snadnou údržbou. Vyberte si řešení šetřící investiční a provozní výdaje, které je šetrné k životnímu prostředí. Kontaktujte nás a spolehněte se na osvědčenou českou kvalitu.