Upravit stránku

Náklady na vytápění tvoří nemalou část nákladů firem. Ušetřete prostředky se spolehlivým, ekonomickým a zároveň komfortním systémem vytápění, případně i chlazení. Kompletní teplovodní podlahové topení FV THERM pro firmy vám přinese vyšší účinnost a minimální náklady na údržbu a servis.

Zajistíme pro vás kompletní dodávku podlahového vytápění pro firmy a montáž pomocí odborníků působících po celé České republice. To vše s vyhověním zvýšeným hygienickým nárokům a architektonickým požadavkům.

Vsaďte na českou kvalitu se zárukou 15 let

Díky systému FV THERM získáte variabilní řešení podlahového vytápění pro firmy neomezené velikostí, ale ani druhem podlahové krytiny. Účinná regulace zajistí optimální teplotu pro každou místnost. Teplovodní podlahové vytápění tak využijete ve všech případech, ať už se jedná o zátěžovou betonovou podlahu, dlažbu, dřevo, korek nebo PVC krytiny.

Teplovodní podlahové vytápění vám ušetří na údržbě

Z hygienického hlediska má plošné teplovodní podlahové vytápění nespornou výhodu ve svém působení na vnitřní povrchy stavební konstrukce, kterou ohřívají rovnoměrně. Zmenšuje se tak riziko vzniku kondenzačních míst. Životní podmínky pro houby, bakterie a roztoče jsou tím ztíženy až znemožněny. Zároveň u podlahového vytápění odpadá nutné čištění otopných těles.

Získejte komfortní vytápění pomocí teplovodního podlahového vytápění pro firmy, které lze snadno napojit na moderní zdroje tepla nebo chladu. Ušetří vaše investiční a zejména provozní výdaje i životní prostředí. Kontaktujte nás pomocí formuláře a ozve se vám spolehlivá montážní firma ve vašem regionu.