Upravit stránku

Kvalitní otopný systém tvoří základ komfortního bydlení v nových i rekonstruovaných domech. Vytápění pro rodinné domy proto musí splňovat náročná kritéria snadné regulace, efektivity a příznivé ekonomiky výstavby. Takovým otopným systémem je podlahové teplovodní vytápění, popřípadě stěnové či stropní vytápění a chlazení systému FV THERM.

Podlahové vytápění pro rodinné domy FV THERM je kompletním řešením s vlastními technologiemi a zkušenostmi od stabilní české společnosti. Vysoká účinnost spolu s lepším pocitovým vnímáním tepla uspoří mezi 6 a 12% tepelné energie. Objektivní teplota místnosti může být u podlahového vytápění pro rodinné domy nižší o 1°C až 2°C.

Proč si vybrat podlahové teplovodní vytápění?

Podlahové teplovodní vytápění vám umožní přesně nastavitelný průběh profilu teplot ve vytápěných prostorech pro každý den. Výškový průběh teplot u teplovodních podlahových otopných systémů téměř odpovídá fyziologickému ideálu vytápění. Podlahové vytápění pro rodinné domy navíc odstraní negativní vlivy klasických otopných systémů na vnitřní prostředí v místnosti včetně víření vzduchu, průvanu nebo hromadění tepla u stropu.

Spolehněte se na podlahové vytápění se zárukou 15 let

Podlahové vytápění pro rodinné domy umožňuje výrazně snížit teplotu otopné vody v systému. Tím dosáhnete optimálních podmínek pro využití kondenzačních plynových kotlů, tepelných čerpadel či solárních kolektorů napojených na akumulační nádrže jako centrální zásobníky tepla.

Vyberte si komfortní vytápění do podlahy pro rodinné domy, které můžete kdykoliv v budoucnu napojit na moderní zdroje tepla nebo chladu. Díky dlouhé životnosti systému poctivé české výroby ušetříte za investici i provoz. Kontaktujte nás a my vám zajistíme kompletní dodávku a montáž odborníky po celé České republice.